Poniżej przedstawiamy opinie naszych Gości o ich pobycie w Hotelu Concordia.

Zapraszamy również tych z Państwa, których mieliśmy okazję gościć, do opisania swoich wrażeń dotyczących pobytu w naszym Hotelu. Można to uczynić wypełniając poniższy formularz. Prosimy nie zapomnieć o podpisaniu się 🙂

133 komentarze

 1. Anonim
  9 lutego, 2013 @ 5:08 pm

  Jesteśmy pod urokiem 5-dniowego pobytu w hotelu Concordia. Wybrałyśmy to miejsce licząc na udany wypoczynek, ale rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania.Śnieżny pejzaż, gdy trochę niżej szare zbocza, pozwalał na przeniesienie się w inny wymiar. Hotel klimatyczny, czysty, zapewniający wszystko, co niezbędne do wypoczynku, relaksacji, rozrywki.Zabrakło nam czasu na przywiezione książki i laptopa.Personel sympatyczny, otwarty na wszelkie prośby, a nawet uprzedzający życzenia gości.
  Dziękujemy za umożliwienie “naładowania akumulatorów”, bo od poniedziałku czas do pracy.
  Iwona i Justyna Wiśniewskie

 2. Anonim
  8 lutego, 2013 @ 10:01 pm

  Miejsce szczególnie godne polecenia – widok bezsprzecznie fantastyczny z każdej strony, duża i świetnie zorganizowana przestrzeń do spędzenia wolnego czasu, choć z założenia jest to wspaniały punkt wypadowy na rozmaite wycieczki w tym przepięknym turystycznym regionie. Warunki hotelowo – gastronomiczne nie odbiegają od standardów zachodnich. Przede wszystkim jednak o walorach tego miejsca świadczą ludzie, którzy stwarzają taki klimat, że chce się wracać – i to wszyscy bez wyjątków, poczynając od obsługi, miłej i kompetentnej “załogi” w recepcji, w barze i restauracji (świetna kuchnia), na kierownictwie kończąc… Cały zespół spełnia wszystkie życzenia gości, czego byłam najlepszym przykładem, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam serdecznie – Alicja Grabka

 3. Anonim
  8 lutego, 2013 @ 8:41 pm

  Witam serdecznie wszystkich którzy stworzyli nam wspaniałe warunki podczas 5-dniowego pobytu w Hotelu Concordia. Wspaniała, miła obsługa, pyszne posiłki, cisza i spokój, wspaniałe położenie hotelu…, SUPER.
  Elwira i Bogdan z oplskiego

 4. Anonim
  8 lutego, 2013 @ 10:19 am

  Przyjechaliśmy we dwoje na parę dni oderwania się od codziennego zgiełku. Dziś, w przeddzień wyjazdu, z satysfakcją mogę przyznać, że był to bardzo udany pobyt. Moc atrakcji – sauna fińska, infrared i jacuzzi, smaczna, domowa kuchnia i obfite posiłki regenerujące siły po aktywnie spędzonych dniach, przytulne pokoje z zadbanymi, czystymi łazienkami, miła i dbająca o zadowolenie gości obsługa. Urzekający walor Concordii to przepiękne położenie na szczycie Góry Przesieckiej – cudowne widoki, ustronna lokalizacja sprzyja wyciszeniu. My nie jeździmy na nartach, ale bliskość stoków w Karpaczu i Szklarskiej Porębie – ok 20 min samochodem, czyni to miejsce również idealną bazą wypadową na szusowanie. Dla wielbicieli spacerów są tu nieograniczone możliwości wędrówek, z ujmującymi widokami na każdym kroku. Miejsce w 100 % godne zarówno polecenia jak i powrotu!
  Ania i Mariusz spod Warszawy

 5. Anonim
  8 lutego, 2013 @ 10:08 am

  Serdecznie polecam. Organizowaliśmy w tym miejscu imprezę integracyjną. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Hotel usytuowany w czarującej scenerii. Bez wątpienia będą Państwo chcieli tam wrócić.

 6. Anonim
  7 lutego, 2013 @ 10:04 pm

  Gorąco polecam to miejsce , które nadaje się zarówno do indywidualnego wypoczynku jak i do organizacji spotkań firmowych. Obsługa charakteryzuje się profesjonalizmem daleko wykraczającym poza polskie normy . Miła serdeczna atmosfera sprzyja wypoczynkowi i relaksowi . A do tego super widoki , czyste powietrze …………….Gorąco polecam
  Daniel Darski
  Http://www.multiradio.com.pl

 7. bkos
  6 lutego, 2013 @ 3:04 pm

  W imieniu wszystkich uczestników pobytu szkoleniowego firmy DONAKO w Państwa hotelu, składamy podziękowania za organizację naszego pobytu.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z czystych i przytulnych pokoi hotelowych oraz
  całej infrastruktury hotelu ( sal szkoleniowych, restauracji). Państwa hotel to piękne miejsce, gdzie mimo napiętego programu udało nam się odpocząć.

  Dziękuję za przemiłą, profesjonalną i pomocną obsługę na Recepcji.
  Zachwyceni jesteśmy jedzeniem. Kuchnia spisała się znakomicie. Pyszne i obfite posiłki naprawdę wszystkim nam smakowały.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni i z chęcią odwiedzimy Państwa jeszcze raz, czy to na szkolenie, czy też indywidualnie.

  Pozdrawiam serdecznie, Beata Kuler
  (otrzymano mailem)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*